Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jest najbardziej doświadczoną w Polsce Zachodniej profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w obsłudze zakładów produkcyjnych. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Zgłoś się do nas!

Szukasz pracy? Zostaw nam swoje dane kontaktowe wraz
z CV, a przedstawimy Tobie aktualne oferty pracy!

zarejestruj się

SZUKASZ PRACOWNIKA?

Od ponad 20 lat zajmujemy się rekrutacją pracowników. Wypełnij formularz, a zajmiemy się tym za Ciebie!

Legalizacja ZATRUDNIENIA

Chcesz zatrudnić cudzoziemca i nie wiesz jak załatwić formalności?

Pomożemy Ci sprawnie i szybko uzyskać dokumenty legalizujące pobyt i pracę dla Twojego pracownika. Będziemy monitorować status sprawy, aż do momentu wydania dokumentów. Zaproponujemy najkorzystniejszy sposób przedłużenia pobytu.

Legalizacja

SZKOLENIA

Od ponad 20 lat oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów z całej Polski. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom, dlatego cyklicznie aktualizujemy naszą ofertę, podążając za najnowszymi trendami i wprowadzanymi zmianami.

 

szkolenia

OUTSOURCING
KADR I PŁAC

Zajmiemy się naliczaniem wynagrodzeń w Twojej firmie oraz obsługą kadrową Twoich pracowników.

Doradzimy jak ograniczyć koszty prowadzenia działalności.

Outsourcing kadr i płac to rozwiązanie dla Twojej firmy!

RAPORT PŁACOWY

Raport płacowy, wydawany przez naszą firmę nieprzerwanie od 14 lat, jest najbardziej wiarygodnym i rzetelnym opracowaniem dotyczącym wysokości wynagrodzeń pracowników zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach w zakładach produkcyjnych.

Raport_płacowy
AUDIT

O NAS

Ponad 20 lat doświadczenia

Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jest najbardziej doświadczoną w Polsce Zachodniej profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w obsłudze zakładów produkcyjnych. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

• Rekrutacja i selekcja pracowników
• Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców
• Rekrutacja cudzoziemców
• Leasing personalny – wynajem pracowników tymczasowych
• Outsourcing kadr i płac
• Doradztwo personalne
• Szkolenia
• Lokalny Raport Płacowy
• Kompleksowa obsługa nowo powstających przedsiębiorstw (Projekty Greenfield)

Firma Audit – agencja pracy Gorzów, Nowa Sól, Poznań, Zielona Góra świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego w Gorzowie, Nowej Soli, Poznaniu oraz Zielonej Górze.  Nasza firma to zespół doświadczonych osób, które specjalizują się w szeroko rozumianym doradztwie.

W naszej firmie dowiesz się, jak zatrudnić Ukraińca i cudzoziemca. Dołącz do naszej bazy danych i znajdź pracę Gorzów, Nowa Sól, Poznań, Zielona Góra, która w pełni zaspokoi Twoje potrzeby oraz spełni oczekiwania zawodowe. Dostępnych jest wiele ofert pracy w różnych miejscowościach: Gorzów, Nowa Sól , Poznań, Zielona Góra i inne.

Audit
Audit Gorzów

Służymy rzetelną pomocą pracownikom oraz pracodawcom, którzy w swojej firmie zatrudnić chcą pracowników tymczasowych Gorzów, Poznań, Nowa Sól, Zielona Góra oraz pracowników z Ukrainy  Gorzów, Nowa Sól, Poznań, Zielona Góra. Nasza agencja przeprowadzi rekrutację na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu wynagrodzeń, szkolenia Excel Office Gorzów, Zielona Góra, Nowa Sól, Poznań na terenie województwa lubuskiego oraz w wielu innych miejscach. Dbamy o jak najwyższym poziom prowadzonych szkoleń. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod szkoleniowych.

 

Do zadań naszej firmy należy również wyrabianie kart pobytu Gorzów, Nowa Sól, Zielona Góra, Poznań, obsługa kadrowo płacowa Poznań, Nowa Sól, Zielona Góra, Gorzów oraz outsourcing kadr i płac Gorzów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Poznaj nasz zespół

Violetta Panasiuk – Strzyżewska
Prezes zarządu

Klaudia Dolata
Członek zarządu /
Dyrektor Oddział Nowa Sól

Emilia Kamińska
Prokurent / Dyrektor Działu Rekrutacji

Katarzyna Krulikowska
Kierownik Działu Legalizacji

Valentyna Pryhodiuk
Kierownik Działu Rekrutacji i Obsługi Cudzoziemców

Marta Kamieńska
Konsutlant. ds szkoleń

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

Justyna Warkoczewska
Kierownik Działu Administracji

Skontaktuj się z nami!

Gorzów Wlkp.

Nowa Sól

Poznań

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

Gorzów Wielkopolski
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
e-mail: audit@audit.com.pl

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl