KARTA POBYTU GORZÓW

Karta pobytu Gorzów – niezbędny dokument cudzoziemca

Karta Pobytu GorzówKażdy obcokrajowiec powinien okazać się dokumentem, którym jest karta pobytu. Potwierdza ona tożsamość cudzoziemca podczas jego pobytu na ternie Rzeczypospolitej Polskiej. W karcie pobytu znajdują się podstawowe informacje o osobie, która ma zamiar przebywać na terenie Polski. Cudzoziemiec ubiegający się o kartę pobytu w pierwszej kolejności musi uzyskać pozwolenie na pobyt w Polsce. Nasza firma wspiera cudzoziemców w procesie legalizacji zatrudnienia. Firma Audit opracowuje dokumentację, która pozwala na legalne podjęcie pracy.

Nasza firma świadczy usługi na terenie Gorzowie, a także w jego okolicy. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą skutecznie poszerzyć swoją kadrę pracowników oraz osoby, które chcą ułatwić sobie przebieg procesu legalnego zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Karta pobytu w Gorzowie – szeroki zakres usług w jednym miejscu!

Nasza firma oferuje bogaty wachlarz usług, który kierowany jest dla cudzoziemców oraz dla pracodawców działających na terenie Gorzowa i okolic chcących legalnie zatrudnić pracowników z Ukrainy. Prowadzimy działania, dzięki którym pracodawca może zaoszczędzić czas, który poświęciłby na poszukiwania pracowników. Nasi pracownicy podejmują się działań, które doprowadzają do legalnego zatrudnienia pracowników. Naszym celem jest zadowolenie klienta – dlatego podejmowane kroki wykonujemy na najwyższym poziomie.

Karta pobytu – kto może się o nią ubiegać?

O kartę pobytu ubiegają się cudzoziemcy, którym udzielono:

  • zezwolenie na pobyt czasowy,
  • zezwolenie na pobyt stały,
  • zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego,
  • status uchodźcy,
  • ochrony uzupełniającej,
  • zgody na pobyt ze względów humanitarnych.

Pomoc w uzyskiwaniu kart pobytu w Gorzowie i pozwoleń na pracę!

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Gorzów jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Gorzów to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Gorzów – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.
Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Chcesz uzyskać informacje na temat legalnego zatrudniania pracowników zza granicy? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Chcesz uzyskać informacje na temat legalnego zatrudniania pracowników zza granicy? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020