O NAS

Ponad 20 lat doświadczenia

Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

 • Rekrutacja i selekcja pracowników
 • Executive Search – poszukiwania bezpośrednie
 • Leasing personalny – wynajem pracowników tymczasowych
 • Rekrutacja cudzoziemców zza wschodniej granicy
 • Szkolenia
 • Ocena personelu
 • Lokalny Raport Płacowy – badanie wynagrodzeń w woj. lubuskim
 • Serwis ogłoszeniowy – ogłoszenia rekrutacyjne
 • Doradztwo kadrowe i obsługa kadrowo-płacowa
 • Kompleksowa obsługa nowo powstających przedsiębiorstw

AUDIT Doradztwo Personalne sp. z o.o. jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim, profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat, zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorców.

Posiadamy bardzo dobrą orientację w realiach gospodarczych oraz zmieniających się warunkach rynku pracy. Bierzemy również udział w akcjach charytatywnych wspierających zdolną młodzież i pomagającym dzieciom z niezamożnych rodzin. Wielokrotnie zostaliśmy jako firma AUDIT uhonorowani prestiżowymi nagrodami i tytułami, Klienci firmy AUDIT to przede wszystkim duże i średnie przedsiębiorstwa, zarówno polskie jak i zagraniczne. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz projektu, firma AUDIT może poszczycić się bardzo dużą ilością stałych zleceniodawców. Nasze fundamentalne cechy to:

 •  Szybkość i elastyczność działania. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie.
 • Staramy się, aby każdy Klient otrzymał uczciwe i rzetelne informacje.
 • Dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Pomagamy w tworzeniu opisu
  stanowiska i profilu kandydata.
 • Otwartość. Nasza firma jest otwarta na Klientów, kandydatów oraz ich problemy. Zawsze chętnie służymy radą i wsparciem. Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Przede wszystkim słuchamy, analizujemy i dopasowujemy odpowiednie rozwiązania.
 • Dyskrecja. Każdy Klient z którym współpracujemy może być pewny, że powierzone informacje przetwarzamy tylko i wyłącznie w celach rekrutacji.
 • Zawsze dążymy do tego, aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni z jakościwykonywanych przez nas usług. Na tym budujemy nasz sukces.

Jako firma AUDIT zapewniamy kompleksową pomoc m.in. w rekrutacjach pracowników stałych. Pomagamy w procesie tworzenia opisu stanowisk pracy i profilu kandydata. Uczciwie i rzetelnie informujemy o dostępności kandydatów. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego każdy projekt traktujemy i realizujemy bardzo indywidulanie. Od 2006 roku firma AUDIT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne wśród cudzoziemców. Oferujemy rekrutację pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych do większości branż. Przygotowujemy niezbędną dokumentację do legalizacji ich pobytu, zajmujemy się koordynacją ich przyjazdu do Polski i dokonujemy niezbędnych tłumaczeń.

Korzystając z usługi pracowników tymczasowych zyskujecie Państwo niższy poziom zatrudnienia w firmie, brak przestojów, efektywną rekrutację. W pierwszym etapie pracownicy zatrudnieni są w firmie AUDIT a po pozytywnym okresie zatrudnienia możecie Państwo bez ponoszenia dodatkowych kosztów zatrudnić ich u siebie. Kompleksowo zajmujemy się obsługą spraw związanych z zatrudnieniem, dokumentacją i wynagradzaniem pracowników, a także prowadzeniem rozliczeń z właściwymi urzędami. Korzystając z usługi ouscourcingu kadr i płac, zyskują Państwo:

 • Obniżenie kosztów działu kadr i płac
 • Poufność i bezpieczeństwo danych
 • Przejęcie przez AUDIT odpowiedzialności przed urzędami podczas kontroli
 • Stały kontakt ze specjalistami z zakresu kadr i płac
 • Czas, ponieważ nie ma już konieczności śledzenia zmian zachodzących w przepisach

Jako jedyna firma w Polsce od kilkunastu lat wydajemy Lokalny Raport Płacowy, który jest najbardziej rzetelnym opracowaniem dotyczącym wynagrodzeń w naszym regionie. Co roku dane do raportu udostępnia kilkadziesiąt firm produkcyjnych z Polski Zachodniej.

AUDIT od 1999 roku z sukcesem realizuje różnego rodzaju projekty szkoleniowe  zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych. Jako pierwsza w regionie lubuskim tego typu firma, zdołaliśmy doskonale poznać specyfikę rynku Polski Zachodniej, a także zdobyć bogate doświadczenie w organizacji szkoleń otwartych, zamkniętych, twardych, miękkich, wyjazdowych, połączonych z imprezami integracyjnymi, jak również konferencji, sympozjów, czy seminariów.

Firma AUDIT współpracuje z wieloma trenerami z całego kraju. W ich doborze do konkretnego szkolenia kieruje się przede wszystkim doświadczeniem prowadzącego, kładąc nacisk zarówno na doświadczenie w realizacji szkoleń, jak i praktyczne doświadczenie w pracy lub doradztwie w firmach produkcyjnych AUDIT swoim zasięgiem obejmuje teren Polski Zachodniej. Biura znajdują się w Gorzowie Wlkp., Nowej Soli oraz w Poznaniu.

Za swoją skuteczność AUDIT ręczy własną marką.Masz pytania?