DYREKTOR LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie budżetów logistyki oraz ich skuteczne wdrażanie
  • Realizacja wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów logistycznych
  • Rozwój logistyki wewnętrznej, a w szczególności zasilanie produkcji
  • Efektywne zarządzanie powierzchnią magazynową oraz optymalizacja kosztów obsługi logistycznej
  • Zarządzanie personelem oraz optymalizacja pracy
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentowania obrotu magazynowego
  • Optymalizacja procesów i kosztów dotyczących pracy magazynu, planowanie modernizacji i remontów
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji
  • Odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi
  • Znajomość systemu SAP oraz biegłość w posługiwaniu się MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska