KIEROWNIK NARZĘDZIOWNI (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie oraz ciągłe doskonalenie pracy Działu Narzędziowni
  • Monitorowanie stanu technicznego form wtryskowych, planowanie ich napraw i przeglądów i remontów
  • Tworzenie i realizacja planu rozwoju pracowników działu
  • Nadzorowanie optymalizacji procesów, wdrażanie działań doskonalących i zaawansowanych metod naprawy i konserwacji form wtryskowych
  • Dostarczanie analiz, wskazówek oraz wsparcia dla działań doskonalących procesy wtrysku tworzyw, włączając efektywne wykorzystanie narządzi / technik rozwiązywania problemów
  • Planowanie i dokumentowanie procesów, zgodnie ze standardami (IATF 16949, VDA 6, FMEA)
  • Udział we wdrażaniu form wtryskowych do nowych projektów
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i innymi działami wspierającymi

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 – letnie doświadczenie w obszarze budowy lub naprawy form wtryskowych do tworzyw sztucznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu narzędzi do formowania wtryskowego (konstrukcja, wykonanie, modyfikacja, naprawa)
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem narzędziowni
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywność
  • Kreatywność

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata