Outsourcing kadr i płac

Outsourcing kadr i płac – profesjonalne podejście do każdego klienta, atrakcyjna cena!

Nie radzisz sobie z prowadzeniem formalności w swojej firmie? Bezpieczeństwo biznesu to podstawa. Naszej firmie zależy na komforcie nie tylko kadry menadżerskiej, ale również i pracowników. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi z zakresu terminowej i rzetelnej obsługi firm.

Outsourcing kadr i płac – do głównych zadań należy realizacja zagadnień związanych z płacami i kadrami firmy. Celem jest zwiększenie skuteczności funkcjonowania firmy. Zastosowane przez nas instrumenty i opracowana przez nas metodologia prowadzi do realizacji założonych celów, jakimi jest usprawnienie zarządzania działem kadrowo – płacowym.

Dlaczego nasza firma to najlepszy wybór dla Twojej firmy?

Powierzane nam zadania realizowane są przez naszych pracowników z zastosowaniem najwyższych standardów jakości i harmonii z obowiązującym prawem. Nasza firma dopasowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działania firmy Audit skierowane są przede wszystkim dla firm, które borykają się z rotacją w swoim dziale kadrowo – płacowym. Zapewniamy prawidłowe naliczanie płac w każdym przedsiębiorstwie!

Jakie zyskasz korzyści, dzięki współpracy z firmą Audit?

Korzystając z usług naszej firmy możesz zapewnić sobie wiele korzyści. Na pewno korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas i pieniądze – nie musisz tworzyć działu i zatrudniać pracowników, którzy zajmować się będą działaniami kadrowo – płacowymi. Zyskasz bezpieczeństwo swojej firmy i pewność, że naliczanie wynagrodzenia dla pracowników odbywają się terminowo i prawidłowo.

Nie czekaj zapoznaj się z oferta i skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Audit!

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl