OUTOSOURCING KADR I PŁAC

Outsourcing kadr i płac – profesjonalne podejście do każdego klienta, atrakcyjna cena!

Outsourcing kadr i płac

Nie radzisz sobie z prowadzeniem formalności w swojej firmie? Bezpieczeństwo biznesu to podstawa. Naszej firmie zależy na komforcie nie tylko kadry menadżerskiej, ale również i pracowników. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi z zakresu terminowej i rzetelnej obsługi firm.

Outsourcing kadr i płac – do głównych zadań należy realizacja zagadnień związanych z płacami i kadrami firmy. Celem jest zwiększenie skuteczności funkcjonowania firmy. Zastosowane przez nas instrumenty i opracowana przez nas metodologia prowadzi do realizacji założonych celów, jakimi jest usprawnienie zarządzania działem kadrowo – płacowym

Dlaczego nasza firma to najlepszy wybór dla Twojej firmy?

Powierzane nam zadania realizowane są przez naszych pracowników z zastosowaniem najwyższych standardów jakości i harmonii z obowiązującym prawem. Nasza firma dopasowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działania firmy Audit skierowane są przede wszystkim dla firm, które borykają się z rotacją w swoim dziale kadrowo – płacowym. Zapewniamy prawidłowe naliczanie płac w każdym przedsiębiorstwie!

Jakie zyskasz korzyści, dzięki współpracy z firmą Audit?

Korzystając z usług naszej firmy możesz zapewnić sobie wiele korzyści. Na pewno korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas i pieniądze – nie musisz tworzyć działu i zatrudniać pracowników, którzy zajmować się będą działaniami kadrowo – płacowymi. Zyskasz bezpieczeństwo swojej firmy i pewność, że naliczanie wynagrodzenia dla pracowników odbywają się terminowo i prawidłowo

Agencja pracy Gorzów

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Gorzów jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Gorzów to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Gorzów – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020