kontakt

Dane Kontaktowe:


AUDIT Doradztwo Personalne
Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

godziny otwarcia:
pon.-czw. 8.00-16.30, pt. 8.00-14.00
Oddział Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl
Oddział Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl


Zarząd spółki:



  • Violetta
    Panasiuk-Strzyżewska

    Prezes Zarządu

  • Łukasz
    Gniazdowski

    Wiceprezes Zarządu

  • Izabela
    Statkiewicz

    Członek Zarządu

  • Klaudia
    Dolata

    Członek Zarządu

  • Katarzyna
    Drewiecka

    Asystent Zarządu
Sekretariat

Justyna Warkoczewska
Justyna Warkoczewska
Kierownik sekretariatu
tel.: +48 95 735 17 17
e-mail: justyna.warkoczewska@audit.com.pl

Izabela Łastowska
Izabela Łastowska
Pracownik administracyjno-biurowy
tel.: +48 95 735 17 17
e-mail: biuro@audit.com.pl

Dział rekrutacji

Violetta Panasiuk-Strzyżewska
Violetta Panasiuk-Strzyżewska
Kierownik działu rekrutacji/headhunter
tel.: +48 509 251 007
e-mail: violetta.panasiuk@audit.com.pl

Klaudia Dolata
Klaudia Dolata
Headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Katarzyna Skrzypińska-Krata
Katarzyna Skrzypińska-Krata
Kierownik biura rekrutacji/rekruter
tel.: +48 509 567 987
e-mail: katarzyna.skrzypinska@audit.com.pl

Emilia Kamińska
Emilia Kamińska
Starszy konsultant ds. rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl

Iwona Żurek
Iwona Żurek
Starszy konsultant ds. rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Justyna Warkoczewska
Starszy konsultant ds. rekrutacji
tel.: +48 512 131 636
e-mail: justyna.warkoczewska@audit.com.pl

Klaudia Dachnowska
Klaudia Dachnowska
Asystent ds. rekrutacji
tel.: +48 570 150 155
e-mail: klaudia.dachnowska@audit.com.pl

Dział kadr, płac i pracowników tymczasowych

Magdalena Dudkiewicz
Magdalena Dudkiewicz
Kierownik działu kadr i płac
tel.: +48 509 251 005
e-mail: magdalena.dudkiewicz@audit.com.pl

Agnieszka Olejniczak
Agnieszka Olejniczak
Specjalista ds. kadr i płac
tel.: +48 519 428 905
e-mail: agnieszka.olejniczak@audit.com.pl

Marta But
Marta But
Specjalista ds. kadr i płac
tel.: +48 509 251 006
e-mail: marta.but@audit.com.pl

Daria Stańczak
Daria Stańczak
Asystent ds. kadr i płac

Justyna Pańtak
Justyna Pańtak
Asystent ds. kadr
tel.: +48 531 938 743
e-mail: justyna.pantak@audit.com.pl

Klaudia Walewska
Klaudia Walewska
Asystent ds. kadr i płac

Dział zatrudnienia cudzoziemców

Katarzyna Skrzypińska-Krata
Katarzyna Skrzypińska-Krata
Kierownik działu zatrudniania cudzoziemców
tel.: +48 509 567 987
e-mail: katarzyna.skrzypinska@audit.com.pl

Aleksandra Dominiak
Aleksandra Dominiak
Starszy konsultant ds. zatrudniania cudzoziemców
tel.: +48 530 714 790
e-mail: aleksandra.dominiak@audit.com.pl

Iwona Waszczuk
Iwona Waszczuk
Konsultant ds. zatrudniania cudzoziemców
tel.: +48 793 990 350
e-mail: iwona.waszczuk@audit.com.pl

Magdalena Ziętek
Magdalena Ziętek
Konsultant ds. zatrudniania cudzoziemców
tel.: +48 577 220 440
e-mail: magdalena.zietek@audit.com.pl

Tatiana Łapszina
Tatiana Łapszina
Asystent ds. zatrudniania cudzoziemców
tel.: +48 530 714 790
e-mail: tatiana.lapszina@audit.com.pl

Dział szkoleń, badań i rozwoju

Rafał Magda
Rafał Magda
Kierownik działu szkoleń, badań i rozwoju
tel.: +48 510 191 714
e-mail: rafal.magda@audit.com.pl

Katarzyna Drewiecka
Katarzyna Drewiecka
Specjalista ds. szkoleń, badań i rozwoju
tel.: +48 796 700 701
e-mail: katarzyna.drewiecka@audit.com.pl

Anna Wojciechowska
Anna Wojciechowska
Konsultant ds. szkoleń, badań i rozwoju

Oddział w Zielonej Górze - Biuro Nowa Sól

Klaudia Dolata
Klaudia Dolata
Kierownik oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Iwona Żurek
Iwona Żurek
Starszy konsultant ds. rekrutacji

Justyna Pańtak
Justyna Pańtak
Asystent ds. kadr
tel.: +48 531 938 743
e-mail: justyna.pantak@audit.com.pl

Malwina Pławecka
Malwina Pławecka
Asystent ds. rekrutacji
tel.: +48 502 679 369
e-mail: malwina.plawecka@audit.com.pl

Patrycja Pyć
Patrycja Pyć
Asystent ds. rekrutacji
tel.: +48 570 122 123
e-mail: patrycja.pyc@audit.com.pl

Oddział w Poznaniu

Karolina Brodnicka
Karolina Brodnicka
Koordynator oddziału
tel.: +48 534 000 350
e-mail: karolina.brodnicka@audit.com.pl

Nela Strzyżewska
Nela Strzyżewska
Asystent ds. rekrutacji
tel.: +48 504 277 701
e-mail: poznan@audit.com.pl

Daria Pawnuk
Daria Pawnuk
Asystent ds. rekrutacji
tel.: +48 731 500 505
e-mail: daria.pawnuk@audit.com.pl

Dział finansowy

Izabela Statkiewicz
Izabela Statkiewicz
Dyrektor ds. finansowych i kontrolingu
tel.: +48 509 224 772
e-mail: izabela.statkiewicz@audit.com.pl

Dział marketingu i PR

Marta Kamieńska
Marta Kamieńska
Marketing i PR
tel.: +48 601 743 693
e-mail: marta.kamienska@audit.com.pl

Bartłomiej Pluta
Bartłomiej Pluta
Grafik
tel.: +48 513 483 820
e-mail: bartlomiej.pluta@audit.com.pl

IT

Łukasz Gniazdowski
Łukasz Gniazdowski