absolwent.work

Skończyłeś szkołę i zastanawiasz się, co dalej? Myślisz, że brakuje Ci doświadczenia? A może jesteś pracodawcą i zastanawiasz się nad zatrudnieniem zdolnego absolwenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Absolwent.work to projekt, w którym dzięki wsparciu doświadczonych rekruterów szybko znajdziesz pracę, o jakiej marzysz lub pracownika, który stanie się cennym członkiem zespołu Twojej firmy. To miejsce, gdzie kojarzymy pary idealne.

Współpracujemy z pracodawcami na terenie Polski Zachodniej. Projekt kierujemy do absolwentów szkół zawodowych, techników, liceów i studiów wyższych. Jest inicjatywą społeczną, za którą nie  pobieramy żadnych opłat!

Wystarczy przesłać swoje cv, bądź zgłosić się do nas telefonicznie. Chętnie przedstawimy interesujące Cię szczegóły. Powiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą. Pomożemy Ci w napisaniu profesjonalnego cv oraz przygotujemy do rozmowy z pracodawcą. Od dziś znalezienie pracy, która odmieni Twoje życie i pracownika, który wesprze Twoją firmę stają się znacznie prostsze!

Absolwent.Work