oferta pracy

ANALITYK BIZNESOWY

/miejsce pracy: Zgorzelec, woj. Dolnośląskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie działania naszych wdrożonych procesów ERP
  • Kontakt w obszarze ERP na miejscu
  • Zwiększenie efektywności poprzez uwzględnienie systemu ERP w procesach biznesowych
  • Analiza, doradztwo, ocena wdrożenia i planowanie zmian
  • Koordynacja działań w zakresie zmian w obszarze ERP w ścisłej współpracy z centralnym wydziałem ERP w Niemczech
  • Wdrażanie szkoleń pracowniczych (ABAS ERP)
  • Wsparcie aktualizacji w obszarze ERP

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia lub wykształcenie techniczne w IT albo w powiązanym obszarze
  • Płynna znajomość języka niemieckiego
  • Szerokie doświadczenie w obszarze ERP, najlepiej w ABAS ERP
  • Praca zespołowa z umiejętnością współpracy, negocjacji i rozwiązywania konfliktów
  • Odpowiedzialność, asertywność, systematyczność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do głównej siedzimy firmy w Niemczech

 OFERUJEMY:

  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju w młodym zespole

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona,zurek@audit.com.pl  tel. 502679369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335