oferta pracy

INSPEKTOR JAKOŚCI

/miejsce pracy: Żary, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośrednia odpowiedzialność za jakość przed Dyrektorem;
  • Ustalanie procedur i metod działania w celu uzyskania niezbędnej jakości w procesie produkcyjnym zgodnie z wymogami klienta;
  • Szukanie i pozyskiwanie dostawców, komunikacja z nimi, składanie zamówień;
  • Kontrola zapasów;
  • Ustalenie systemu kontroli niezbędnego do poznania odchyleń jakości oraz stosowanie odpowiednich metod ich korygowania;
  • Upewnianie się, że standardy jakości są przestrzegane na każdym etapie procesu produkcji;
  • Okresowe raportowanie do Managera Jakości w Centrali firmy;
  • Kontrolowanie pierwszych dostaw i homologowanie nowych dostawców

WYMAGANIA:

  • Preferowanie wykształcenie wyższe w kierunkach inżynieryjnych, technicznych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość systemów jakości i kontroli jakości;
  • Dobra znajomość obsługi programów biurowych ( Excel, Word)
  • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.zurek@audit.com.pl  tel. 502 679 369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335