oferta pracy

KOORDYNATOR IT

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracy 5-osobowego zespołu
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie dostarczania rozwiązań IT dla biznesu
  • Administrowanie Active Directory (zarządzanie kontami użytkowników, nadawanie praw dostępu do zasobów sieciowych i systemów)
  • Obsługa systemu ticketowego (zgłoszeń wysyłanych przez użytkowników)
  • Zamawianie i zakup sprzętu IT oraz prowadzenie gospodarki sprzętowej
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i magazynu wyposażenia
  • Merytoryczne i techniczne wsparcie użytkowników firmy w codziennych problemach ze sprzętem komputerowym, w tym diagnoza oraz usuwanie problemów sprzętowych
  • Raportowanie do przełożonych; bezpośrednim przełożonym jest szef zakładu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku (umiejętność kierowania zespołem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność konfiguracji i instalacji systemów Windows (7/8/10)
  • Umiejętność przygotowywania adresacji sieciowej, konfiguracji urządzeń sieciowych, przygotowywania dokumentacji sieci oraz rozwiązywania problemów sieciowych
  • Umiejętność diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego
  • Podstawowe umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Dyspozycyjność do sporadycznej pracy w systemie dwuzmianowym (od 6.00-22.00)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia roczna
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (pakiet socjalny w ramach Funduszu Socjalnego, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia finansowane przez firmę)

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona,zurek@audit.com.pl  tel. 502679369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335