oferta pracy

SPECJALISTA DS. HR

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Realizacja projektów Employer Brandingowych
  • Realizacja działań związanych z komunikacją wewnętrzną
  • Koordynacja i wsparcie menadżerów w procesie oceny pracowniczej i indywidualnych planów rozwoju pracowników.
  • Budowa i realizacja, we współpracy z menadżerami, rocznych planów szkoleń w oparciu o potrzeby biznesowe  firmy i indywidualne plany rozwoju pracowników.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń w zakresie oceny pracowniczej, opisów stanowisk, wizji produkcyjnej, misji, wizji i wartościach firmy.
  • Koordynowanie procesem wdrożenia pracownika do organizacji.
  • Tworzenie, weryfikacja i komunikacja procedur HR i obowiązujących polityk korporacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power point etc.)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Proaktywność i wytrwałość w realizacji zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy (kat. B)

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl  tel. 509 251 004

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335