oferta pracy

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

/miejsce pracy: Bolesławiec, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za system ERP w zakresie controllingu/ rachunkowości kosztów
  • Wsparcie przy sporządzaniu finansowych sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Budżetowanie
  • Analiza miesięcznych kosztów uwzględniając budżet
  • Przeprowadzanie uzgodnień między spółkami powiązanymi (rozliczenia, potwierdzenia sald, kompensaty)
  • Raportowanie miesięczne do spółki matki w Niemczech
  • Kontrolowanie projektów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Udział w projektach controllingowych w międzynarodowym środowisku w ramach całej Grupy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse /ekonomia)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i prognozowania
  • Umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań dla pojawiających się problemów

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości języka niemieckiego
  • Przyjazne warunki pracy

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.zurek@audit.com.pl  tel. 502 679 369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335