oferta pracy

SPECJALISTA DS. BHP

/miejsce pracy: Żary, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu bhp, zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi
  • Bieżąca kontrola stanu BHP
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • Popularyzowanie wśród pracowników tematyki BHP
  • Koordynacja i prowadzenie działań na rzecz rozwoju i poprawy bezpieczeństwa pracy
  • Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie BHP
  • Realizowanie pozostałych zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. bhp w firmie produkcyjnej
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów dotyczących BHP
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, rzetelność, inicjatywa, zaangażowanie, operatywność
  • Zdolność do rozwiązywania problemów w sposób logiczny, profesjonalny i skuteczny
  • Gotowość do ewentualnych podróży służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza  z zakresu ochrony środowiska

OFERUJEMY:

  • Pracę na cały etat z codzienną możliwością rozwijania swoich umiejętności
  • Dobre warunki pracy i płacy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
  • Kursy językowe (j. angielski)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży Automotive
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.zurek@audit.com.pl  tel. 502 679 369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335