oferta pracy

INŻYNIER SERWISU

/miejsce pracy: Niemcy, woj. Praca za granicą/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za szeroko rozumianą obsługę techniczną klienta
  • Główne zadania to: testowanie, uruchamianie oraz serwisowanie urządzeń
  • Samodzielny tryb pracy wymaga umiejętności w koordynacji prac, współpracy w grupie oraz mocno rozwiniętej samodzielności i odpowiedzialności

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, automatyka i robotyka)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z systemami automatyki urządzeń przemysłowych
  • Doświadczenie w eksploatacji urządzeń do obróbki cieplnej oraz w pracy z dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia: Elektryczne z zakresu eksploatacji (SEP „E”) i dozoru (SEP „D”), mile widziane uprawnienia typu „D”
  • Prawo jazdy kategorii „B”

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.kondracka@audit.com.pl  tel. 570 122 123

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335