oferta pracy

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. zakupów będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizację procesów zakupowych materiałów do produkcji,
  • analizę i wybór dostawców, selekcję ofert dostawców,
  • emisję zamówień i negocjacje z dostawcami,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień,
  • wspieranie relacji z dostawcami poprzez negocjowanie warunków umowy, rejestrowanie inf. dot. dostawców, cen, warunków kontraktu itp.,
  • sporządzanie raportów,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu logistyki lub zakupów),
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość SQA,
  • praktyczna znajomość negocjacji handlowych,
  • umiejętność prowadzenia spotkań,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.kondracka@audit.com.pl  tel. 570 122 123

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335