oferta pracy

INŻYNIER JAKOŚCI

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój koncepcji jakościowych dla nowych projektów, a także dla projektów z bieżącej produkcji (reklamacje i Współpraca z Klientami w zakresie działań jakościowych)
  • Inicjowanie i monitorowanie procesów jakościowych (m.in. wdrażanie opracowanych koncepcji, weryfikacja skuteczności wprowadzonych działań, wprowadzanie korekt)
  • Planowanie i przeprowadzanie wewnętrznych audytów oraz czynne wspieranie działań w związku z audytami zewnętrznymi.
  • Realizacja zadań audytowych w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Nadzór nad dostawcami w zakresie zapewnienia i rozwoju standardów jakości
  • Wspomaganie pracowników działu jakości i produkcji
  • Dalszy rozwój systemu zarządzania jakością

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość standardowych narzędzi analizy jakościowej
  • Wysoce rozwinięta komunikacyjność
  • Znajomość standardów jakościowych

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.zurek@audit.com.pl  tel. 502 679 369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335