oferta pracy

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy zgodnie z polityka personalną
  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej;
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy;
  • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilno-prawnych, sporządzanie list płac
  • Monitorowanie szkoleń z zakresu BHP oraz badań lekarskich,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych dla Zarządu,
  • Obliczanie oraz pobieranie należnych składek na ubezpieczenie społeczne oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych,
  • Wystawianie dokumentów na potrzeby pracowników,
  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej)
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Dobra znajomość Excela
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności analitycznego myślenia i interpretowania przepisów
  • Chęci ciągłego doskonalenia, proaktywność i samodzielność w działaniu

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.zurek@audit.com.pl  tel. 502 679 369

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335