Praca Zielona góra

Dobra praca w Zielonej Górze – zaufaj specjalistom

Szukasz pracy w Zielonej Górze? Chcesz znaleźć stałe zatrudnienie i nie tracić czasu na ciągłe zmiany pracodawcy? Zapraszamy do kontaktu z nami – od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem personalnym.

Oferujemy:

  • Dostęp do najlepszych ofert pracy. U nas znajdziesz tylko propozycje zatrudnienia godne uwagi, od firm i pracodawców, którzy cieszą się zaufaniem w branży.
  • Możliwość sprawdzenia ofert pracy, które są przez nas dokładnie analizowane i weryfikowane pod względem bezpieczeństwa oferty, uczciwości potencjalnego pracodawcy.
  • Indywidualną poradę i pomoc w szukaniu zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji, potrzeb i oczekiwań kandydata. Często kandydat nie wie czego tak naprawdę szuka, nie jest pewien jaka praca zagwarantuje mu dobre wynagrodzenie i satysfakcję.
  • Pośrednictwo w kontakcie na linii pracodawca – kandydat.

Sprawdzaj najlepsze oferty pracy w Zielonej Górze – sukces gwarantowany

U nas znajdziesz bogaty katalog ofert pracy. Przedstawiamy oferty pracy stałej, pracy tymczasowej, pracy dla cudzoziemców – wszystkie udostępniane przez nas oferty są godne zaufania i uczciwe. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewny, że przedstawimy Tobie najlepsze oferty z możliwych. Każda oferta pracy w Zielonej Górze, która się u Nas pojawia zawiera szczegółowe informacje dotyczące zakresu obowiązków, charakteru stanowiska pracy, oczekiwań wobec kandydata, który chce aplikować na dane stanowisko oraz niezbędnych informacji dotyczących wynagrodzenia i szeregu dodatkowych benefitów.

Do kogo skierowane są nasze oferty pracy?

Odbiorcami naszych ofert pracy są wszystkie osoby, które chcą znaleźć dobrą, satysfakcjonującą pracę – pracę zapewniającą samorealizacje i zawodowy rozwój. Pracujemy dla osób, które dopiero wchodzą na ścieżkę zawodową, jak i dla tych, którzy szukają nowej pracy, nowych wyzwań, nowych możliwości. Chętnie nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami, które chcą znaleźć idealnego kandydata.

Audit – fachowe doradztwo ekspertów

Zachęcamy do przeglądania naszych ofert pracy w Zielonej Górze i nie tylko. Jesteśmy też otwarci na kontakt bezpośredni z klientem. Nasz zespół składa się ze specjalistów z bogatym doświadczeniem i wiedzą. Wśród nas są między innymi: doradcy zawodowi, specjaliści do spraw rekrutacji i zatrudniania cudzoziemców, headhunterzy. Sprawdzaj regularnie nasze oferty pracy – jesteśmy na bieżąco z rynkiem pracy i cały czas dodajemy nowe ogłoszenia.

Sprawdź ofertę naszej agencji pracy - z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam - pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl