PRACOWNICY TYMCZASOWI GORZÓW

Pracownicy tymczasowi Gorzów

Pracownicy tymczasowi Gorzów
Działamy na wielu poziomach – pomagamy w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej. Wspieramy w rekrutacji pracowników tymczasowych w Gorzowie i i okolicach. Pracownicy tymczasowi są zatrudniani w danej firmie do wykonania konkretnego zadania lub na dłuższy okres. Zazwyczaj pracowników tymczasowych przyjmuje na stanowiska związane z branżą, fizyczną, przemysłową, budowlaną, spożywczą. Lista branż, gdzie takie osoby są mile widziane jest coraz dłuższa. Coraz częściej też pracownicy tymczasowi angażują się w różnego rodzaju projekty kreatywne.

Pracownicy tymczasowi – korzyści dla pracodawcy

Prowadzisz firmę? Chcesz realnie wpływać na jej sukces? Pomyśl o zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Zyskujesz nie tylko dobrego, lojalnego pracownika, ale również możesz wygenerować oszczędności dla swojej firmy, wspierać efektywną rekrutację. Pracownicy tymczasowi mogą być dużym wsparciem, kiedy zamówień w firmie jest naprawdę bardzo dużo – takie dodatkowe osoby przyspieszają realizację wszystkich zleceń. Pracownicy tymczasowi bardzo często są zatrudniani w tzw. sytuacjach kryzysowych – usprawniają oni struktury organizacyjne firmy i umożliwiają modernizację. Przedsiębiorstwa przyjmujące pracowników tymczasowych mają uproszczony system kadrowo – płacowy. Warto zaznaczyć, że poziom zatrudnienia takich osób znacząco wzrasta w okresie urlopowym, w czasie zmożonych zachorowań i zwolnień lekarskich – w czasie prac sezonowych i przy dużej liczbie zamówień.

Oferty pracy dla pracowników tymczasowych – co muszą zawierać?

Z roku na rok zwiększa się liczba ofert pracy przeznaczonych dla pracowników tymczasowych. W niektórych zawodach każda dodatkowa para rąk się liczy. Dobre ogłoszenia dla pracowników tymczasowych zawierają przede wszystkim dokładne informacje dotyczące charakteru pracy, długości trwania umowy i jej rodzaju. Umowa musi zawierać opis obowiązków, które pracownicy tymczasowi w Gorzowie czy innym mieście w Polsce wykonują. Pracownikami tymczasowymi bardzo często są też nazywane osoby przychodzące na staż – część takich osób po tych standardowych trzech miesiącach stażu opuszcza firmę. Coraz więcej jednak obserwujemy przypadków, że najlepsze osoby zostają w przedsiębiorstwie na dłużej.

Audit – fachowe doradztwo ekspertów

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Gorzów jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Gorzów to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Gorzów – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020