Pracownicy tymczasowi Zielona góra

Pracownicy tymczasowi Zielona góra

Działamy na wielu poziomach - pomagamy w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej. Wspieramy w rekrutacji pracowników tymczasowych w Zielonej Górze i i okolicach. Pracownicy tymczasowi są zatrudniani w danej firmie do wykonania konkretnego zadania lub na dłuższy okres. Zazwyczaj pracowników tymczasowych przyjmuje na stanowiska związane z branżą, fizyczną, przemysłową, budowlaną, spożywczą. Lista branż, gdzie takie osoby są mile widziane jest coraz dłuższa. Coraz częściej też pracownicy tymczasowi angażują się w różnego rodzaju projekty kreatywne.

Pracownicy tymczasowi – korzyści dla pracodawcy

Prowadzisz firmę? Chcesz realnie wpływać na jej sukces? Pomyśl o zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Zyskujesz nie tylko dobrego, lojalnego pracownika, ale również możesz wygenerować oszczędności dla swojej firmy, wspierać efektywną rekrutację. Pracownicy tymczasowi mogą być dużym wsparciem, kiedy zamówień w firmie jest naprawdę bardzo dużo – takie dodatkowe osoby przyspieszają realizację wszystkich zleceń. Pracownicy tymczasowi bardzo często są zatrudniani w tzw. sytuacjach kryzysowych – usprawniają oni struktury organizacyjne firmy i umożliwiają modernizację. Przedsiębiorstwa przyjmujące pracowników tymczasowych mają uproszczony system kadrowo – płacowy. Warto zaznaczyć, że poziom zatrudnienia takich osób znacząco wzrasta w okresie urlopowym, w czasie zmożonych zachorowań i zwolnień lekarskich – w czasie prac sezonowych i przy dużej liczbie zamówień.

Oferty pracy dla pracowników tymczasowych – co muszą zawierać?

Z roku na rok zwiększa się liczba ofert pracy przeznaczonych dla pracowników tymczasowych. W niektórych zawodach każda dodatkowa para rąk się liczy. Dobre ogłoszenia dla pracowników tymczasowych zawierają przede wszystkim dokładne informacje dotyczące charakteru pracy, długości trwania umowy i jej rodzaju. Umowa musi zawierać opis obowiązków, które pracownicy tymczasowi w Zielonej Górze czy innym mieście w Polsce wykonują. Pracownikami tymczasowymi bardzo często są też nazywane osoby przychodzące na staż – część takich osób po tych standardowych trzech miesiącach stażu opuszcza firmę. Coraz więcej jednak obserwujemy przypadków, że najlepsze osoby zostają w przedsiębiorstwie na dłużej.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Uzyskać niezbędne informacje dotyczące zatrudniania pracowników tymczasowych w Poznaniu? Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w procesie rekrutacyjnym.

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam - pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl