Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy – rozwiązanie dla wielu pracodawców

Czy Twoja firma zmaga się z problemem braku pracowników? Jest to coraz powszechniejszy problem wśród przedsiębiorców. Dlatego wielu z nich ucieka się do rozwiązania, jakim jest zatrudnianie pracowników z Ukrainy. Zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie pozyskać pracowników zza granicy? Skorzystaj z usług firmy Audit – gwarantujemy legalne zatrudnienie pracowników szybko i skutecznie.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Zastanawiasz się czy zatrudnienie pracownika z Ukrainy to dobre rozwiązanie? Na pewno jest to opłacalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mogą znaleźć pracowników na terenie naszego kraju. Zatrudniając osobę z Ukrainy, która podejmie u nas pracę:

  • zyskamy dobrego pracownika, który zatrudniony będzie legalnie,
  • zmniejszymy koszty prowadzenia działalności,
  • zwiększymy efektywność pracy, dzięki wykorzystaniu większej liczby pracowników.

Zatrudniając obcokrajowca musimy pamiętać o tym, aby zapewnić im odpowiednie warunki nie tylko podczas pracy, ale również i podczas pobytu. Każdy pracodawca musi liczyć się z tym, że możliwa jest kontrola z Urzędu, dlatego nasza firma zapewni Ci odpowiednią opiekę, dzięki której nie będziesz musiał obawiać się jakichkolwiek niezgodności i wynikających z tego konsekwencji.

Zaufaj naszym specjalistom – sukces gwarantowany

Nasza firma oferuje Tobie bogaty wachlarz usług. Przedstawimy Tobie najlepszą ofertę, dzięki której legalnie pozyskasz pracowników z Ukrainy. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewien, że poprowadzimy proces pozyskania pracownika od samego początku, aż do zatrudnienia pracownika. Działania, których się podejmujemy kończą się sukcesem. Dlatego jeśli chcesz osiągnąć sukces w swoim przedsiębiorstwie – skorzystaj z naszych usług!

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl