Rekrutacja Poznań

Rekrutacja w Poznaniu i okolicach – znajdź idealnego pracownika

Dzisiejszy rynek pracy pędzi cały czas do przodu – największe przedsiębiorstwa mają wiele pracy, terminy gonią. Wtedy niezbędna jest pomoc dodatkowych osób. Niestety codzienne obowiązki sprawiają,, że menadżerowie i dyrektorzy firm nie mają czasu na samodzielne szukanie pracowników. W takich momentach zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Zajmujemy się profesjonalną rekrutacją:

  • pracowników stałych – dobry pracownik to dzisiaj prawdziwy skarb. Zapewnia on prawidłowe funkcjonowanie firmy. Przedsiębiorstwa, które od lat mają w swoim zespole tych samych, oddanych, sumiennych pracowników cieszą się dobrą opinią, uznaniem klientów i generują zyski. Pomagamy w rekrutacji pracowników, którzy nie tylko będą wykonywać odpowiedzialne służbowe obowiązki, ale będą także dbać o dobre imię firmy i dążyć do nieustannego rozwoju.
  • pracowników tymczasowych – są oni niezbędni przede wszystkim w chwili kryzysu w firmie – w czasie urlopów, dużej liczby zwolnień lekarskich, kiedy terminy gonią i potrzebne są dodatkowe ręce do pracy.
  • pracowników sezonowych – pracownicy sezonowi są niezbędni między innymi w branży spożywczej, przemysłowej, w branży nieruchomości.

Jak rekrutujemy?

Prowadzimy profesjonalne rekrutacje w Poznaniu i nie tylko. Oferujemy kompleksową opiekę i pomoc na całym etapie rekrutacji nowych pracowników.

  • doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z prawidłową, skuteczną rekrutację pracowników,
  • udostępniamy swoje bazy potencjalnych kandydatów na wybrane stanowiska,
  • analizujemy i weryfikujemy poszczególne kandydatury – kontaktujemy firmę z osobami, które idealnie pasują do danej pracy,
  • pomagamy w prowadzeniu rekrutacji – lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jakie cechy musi posiadać odpowiedni kandydat, potrafimy odpowiednio przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, znaleźć prawdziwą „perełkę”. Wspieramy również podczas aklimatyzacji nowego pracownika w firmie.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Skorzystaj z naszych usług już dziś. Nasza firm działa od roku 1999. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie małych, dużych, średnich i dużych przedsiębiorstw z Polski i nie tylko. Cechuje nas duża wiedza na temat funkcjonowania Rynu pracy i jego wymagań. Wieloletnie doświadczenie natomiast sprawia, że nasze rekrutacje kończą się sukcesem.

Sprawdź ofertę Audit - z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam - pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl