Szkolenia Excel Office Gorzów

Szkolenia Excel Office w Gorzowie – przydatna wiedza w każdej firmie

Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych szkoleń Excel Office Gorzów prowadzonych przez naszą firmę. Oferujemy różne poziomy kursów – przygotowujemy do skutecznej pracy z tym programem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Kursy skierowane są dla osób, które chcą zdobyć umiejętność swobodnej obsługi Excel Office – jak wiadomo otwiera on wiele zawodowych drzwi.

Szkolenia Excel Office – stawiamy głównie na praktykę

Jesteśmy profesjonalistami i podczas naszych szkoleń stawiamy głównie na praktykę. Kursanci pod okiem wykwalifikowanych specjalistów uczą się realizowania poszczególnych zadań przydatnych podczas pracy z programem. Wszystkie zadania mają różny stopień trudności – na każdym etapie trwania szkolenia jego uczestnicy mogą zadawać pytania, mówić o swoich wątpliwościach, motywujemy do czynnej aktywności podczas zajęć. Polecamy trzy rodzaje szkoleń – podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany. Wiemy, że praca z tym programem nie należy do najłatwiejszych i wymaga wiele praktyki – pokazujemy kilka przydatnych tricków, które ułatwiają pracę z tym programem, a co za tym idzie szybszą realizację służbowych zadań.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenia Excel Office w Gorzowie odbywają się w różnych terminach. Zazwyczaj szkolenie zaczyna się, kiedy zbierze się odpowiednia liczba osób niezbędna do rozpoczęcia kursu. Grupy szkoleniowe są zazwyczaj małe – w mniejszych grupach łatwiej się pracuje, uczestnicy mogą się skupić na zadaniach i mieć lepszy kontakt z trenerem, mogą brać aktywny udział w ćwiczeniach. Szkolenia trwają zazwyczaj kilkanaście godzin i odbywają się kilka dni. Podczas szkoleń zapewniamy serwis kawowy i drobny poczęstunek.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

  • 100% praktyki, ćwiczenia pomagają opanować błyskawicznie obsługę programu
  • zajęcia z doświadczonymi trenerami,
  • praca w przyjaznej, miłej atmosferze – w małych grupach,
  • lekcje na najnowocześniejszym sprzęcie.

Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia. Przed pierwszymi zajęciami zawsze pytamy naszych klientów: czego oczekują od zajęć i jaki poziom umiejętności pragną osiągnąć, dzięki szkoleniu? Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze – dostosowujemy zakres zajęć oraz terminy do potrzeb uczestników. Organizujemy zajęcia w dni robocze i weekendy – w trybie dziennym i wieczornym.

Sprawdź ofertę Audit - zapraszamy do współpracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl