Szkolenia wynagrodzenia Nowa Sól

Szkolenia z wynagrodzeń w Nowej soli – uzyskaj wiedzę na temat kadr i płac

Przestrzeń kadrowo-płacowa w każdej firmie jest bardzo ważna. Dokładne analizowanie i obliczanie wynagrodzeń to przydatna umiejętność w każdym przedsiębiorstwie – zapraszamy na kompleksowe szkolenia z zakresu wynagrodzeń. Uczestnicy szkoleń podczas kilkunastu godzin teorii i praktyki przygotowują się do wykonania zawodu specjalisty ds. wynagrodzeń, W klasyfikacji zawodów i specjalności zawód ten uznano rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania Dz. U. z 2014 r. poz. 1145.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenia z wynagrodzeń w Nowej soli organizowane są w małych, kameralnych grupach. Zajęcia odbywają się w dni robocze i weekendy – w trybie dziennym i wieczorowym. Każdy uczestnik może wybrać odpowiedni termin. W czasie szkolenia uczestnicy uzyskują wiedzę dotyczącą prawa pracy, obliczania wynagrodzeń i urlopów, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, naliczania i ewidencji wynagrodzeń – przygotowujemy do obsługi najważniejszych programów związanych z finansami firmowymi takimi jak „Płatnik”. Ćwiczenia prowadzone są przez specjalistów w zakresie kadr i płac. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem –prawo pracy nie ma przed nami tajemnic. Wszystkie osoby biorące udział otrzymują materiały szkoleniowe, dostęp do niezbędnego oprogramowania. Zapewniamy catering (kawę, herbatę, drobny poczęstunek).

Do kogo skierowane są szkolenia?

Szkolenia z wynagrodzeń w Nowej soli przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W naszych szkoleniach biorą udział pracownicy branży kadrowo – płacowej, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, dowiedzieć się o wszystkich nowościach w branży i poznać nowe programy do tworzenia analizy i raportowania wynagrodzeń w przedsiębiorstwie. Staramy się, aby wiedza przekazywana podczas zajęć była formułowana w jasny sposób, przyjaznym językiem, a branżowa terminologia nie przerażała.

Zapisz się już dziś na szkolenie – przygotuj się do pracy na nowym stanowisku

Zachęcamy do udziału w szkoleniu. Zapewniamy wysoki poziom merytoryczny, praktyczne ćwiczenia przygotowujące do pracy w dziale kadr i płac, wsparcie naszego zespołu na każdym etapie szkolenia.

Sprawdź ofertę Audit - z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl