AGENCJA PRACY NOWA SÓL

Agencja pracy Nowa Sól - znajdziemy dla Ciebie pracę marzeń

Agencja pracy - pomoc dla kandydata

Agencja Pracy Nowa SólNasza agencja pracy z siedzibą w Nowej soli pomaga kandydatom w znalezieniu pracy. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu z zainteresowanym przedstawiamy najodpowiedniejsze oferty pracy uwzględniające doświadczenie zawodowe i oczekiwania kandydata. Posiadamy bogatą bazę ofert pracy – zarówno dla pracowników fizycznych, jak i umysłowych. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie. Udzielamy niezbędnych informacji dotyczących kondycji obecnego rynku pracy, oferujemy szereg szkoleń i kursów podwyższających kwalifikacje, pomagamy w ustaleniu indywidualnej ścieżki kariery. Wspieramy w znalezieniu stałej pracy i pracy tymczasowej.

Wsparcie dla pracodawców - rekrutacja jeszcze nigdy nie była tak prosta

Swoje działania kierujemy również dla pracodawców – nie tylko z Nowej Soli. W naszej agencji pracy uzyskasz profesjonalne wsparcie w poszukiwaniu odpowiedniego pracownika. Posiadamy bogate bazy danych potencjalnych kandydatów. Prowadzimy między innymi:
  • rekrutacje stałe – po konsultacji z klientem ustalamy dokładny profil idealnego kandydata, przekażemy ofertę osobom, które najlepiej odpowiadają wymaganiom pracodawcy, wdrażamy w życie tzw. “direct search”. Na życzenie klienta przeprowadzamy wstępną rekrutację, analizujemy aplikacje kandydatów i weryfikujemy ich kompetencje, przedstawiamy pracodawcy dokładne raporty z dostępnością danych kandydatów oraz ich wymaganiami finansowymi.
  • rekrutacje pracowników tymczasowych – kompletujemy wyłącznie wykwalifikowany personel, pomagamy w optymalizacji i obniżeniu kosztów zatrudnienia, weryfikujemy poszczególne kandydatury.
  • rekrutacja cudzoziemców – znajdujemy odpowiednich kandydatów i pomagamy we wszystkich sprawach formalnych związanych z ich zatrudnieniem.

Agencja pracy Nowa Sól

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Nowa Sól jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Nowa Sól to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Nowa Sól – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020