OFERTY PRACY NOWA SÓL

Audit – najlepsze oferty pracy Nowa Sól

Oferty Pracy Nowa Sól

Rynek pracy cały czas się poszerza – ofert pracy nie brakuje. Niestety nie wszystkie spełniają oczekiwania potencjalnych kandydatów. Szukamy pracy, w której nie tylko będziemy czuli się komfortowo, będziemy mogli się realizować, ale również otrzymamy za swoją pracę odpowiednie wynagrodzenie.

Zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy. Sprawdzając nasze oferty pracy w Nowej Soli:

  • zyskujesz czas – nie marnujesz go na codzienne, często kilkugodzinne przeglądanie ofert pracy w mediach społecznościowych, na portalach ogłoszeniowych itd. Omijasz oferty, które na pewno nie wzbudzą Twojego zainteresowania.
  • masz dostęp do prawdziwych, ofertowych „perełek”- publikujemy u nas i przedstawiamy naszym klientom tylko najlepsze propozycje pracy. Wiele ofert pojawia się jedynie u nas, dzięki temu nie musisz konkurować z dużą liczbą kandydatów na dane stanowisko.
  • możesz sprawdzać oferty nawet na oryginalne stanowiska – masz w czym wybierać, ponieważ nie zamykamy się na konkretny przedział działalności czy branżę. U nas każdy znajdzie idealną ofertę pracy w Nowej Soli. Udostępniamy oferty zatrudnienia dla pracowników fizycznych, umysłowych, przedstawicieli zawodów specjalistycznych i kreatywnych, menadżerów i dyrektorów firm.
  • możesz skorzystać z fachowego doradztwa personalnego – nasz zespół to specjaliści posiadający duże, branżowe doświadczenie. Pomagamy w wyborze i analizie wybranych przez indywidualnego klienta ofert

Powiedź czego Nowej Soli, a pomożemy Tobie wybrać idealne oferty pracy w Nowej Soli

Nie każdy wie jaką drogę zawodową chce iść w życiu – wiele osób (szczególnie na początku kariery zawodowej) zadaje sobie pytanie: Kim chcę być? Co chcę w życiu robić? Jaki zawód będzie nie tylko zapewniał mi stabilizację finansową, ale również będzie dawał mi prawdziwą satysfakcje – nie będzie nudnym, codziennym obowiązkiem? Skorzystaj z naszych usług, podczas rozmowy postaramy się jak najwięcej dowiedzieć o Twoich kwalifikacjach, umiejętnościach, predyspozycjach. Po analizie dostępnych ofert pracy, przedstawimy Tobie te najlepsze, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu z nami i regularnego sprawdzania naszych ofert pracy. Regularnie poszerzamy katalog dostępnych i przede wszystkim aktualnych ofert pracy. Wymagania, oczekiwania i propozycje wynagrodzenia pracodawców są zawsze dokładnie opisane.

Sprawdź nasze oferty pracy w Nowej Soli– z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

Agencja pracy Nowa Sól

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Nowa Sól jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Nowa Sól to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Nowa Sól – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020