PRACA ZIELONA GÓRA

Dobra praca Zielona Góra – zaufaj specjalistom

Praca Zielona Góra

Szukasz pracy w Zielonej Górze? Chcesz znaleźć stałe zatrudnienie i nie tracić czasu na ciągłe zmiany pracodawcy? Zapraszamy do kontaktu z nami – od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem personalnym.

Oferujemy:

  • Dostęp do najlepszych ofert pracy. U nas znajdziesz tylko propozycje zatrudnienia godne uwagi, od firm i pracodawców, którzy cieszą się zaufaniem w branży.
  • Możliwość sprawdzenia ofert pracy, które są przez nas dokładnie analizowane i weryfikowane pod względem bezpieczeństwa oferty, uczciwości potencjalnego pracodawcy.
  • Indywidualną poradę i pomoc w szukaniu zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji, potrzeb i oczekiwań kandydata. Często kandydat nie wie czego tak naprawdę szuka, nie jest pewien jaka praca zagwarantuje mu dobre wynagrodzenie i satysfakcję.
  • Pośrednictwo w kontakcie na linii pracodawca – kandydat.

Sprawdzaj najlepsze oferty pracy w Zielonej Górze – sukces gwarantowany!

U nas znajdziesz bogaty katalog ciekawych ofert pracy. Przedstawiamy oferty pracy stałej, pracy tymczasowej, pracy dla cudzoziemców – wszystkie udostępniane przez nas oferty są godne zaufania i uczciwe. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewny, że przedstawimy Tobie najlepsze oferty z możliwych. Każda oferta pracy w Zielonej Górze, która się u Nas pojawia zawiera szczegółowe informacje dotyczące zakresu obowiązków, charakteru stanowiska pracy, oczekiwań wobec kandydata, który chce aplikować na dane stanowisko oraz niezbędnych informacji dotyczących wynagrodzenia i szeregu dodatkowych benefitów.

Do kogo skierowane są nasze oferty pracy?

Odbiorcami naszych ofert pracy są wszystkie osoby, które chcą znaleźć dobrą, satysfakcjonującą pracę – pracę zapewniającą samorealizacje i zawodowy rozwój. Pracujemy dla osób, które dopiero wchodzą na ścieżkę zawodową, jak i dla tych, którzy szukają nowej pracy, nowych wyzwań, nowych możliwości. Chętnie nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami, które chcą znaleźć idealnego kandydata na stanowisko.

Audit – fachowe doradztwo ekspertów

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Zielona Góra jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Zielona Góra to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Zielona Góra – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020