Pracownicy z Ukrainy Poznań

Pracownicy z Ukrainy – minimum formalności, wsparcie w rekrutacji

Nasza agencja oferuje wielowymiarowy zakres działań. Pomagamy między innymi w rekrutacji pracowników z Ukrainy w Poznaniu i nie tylko. Służymy poradą we wszystkich kwestiach związanych z legalizacją pobytu osób z Ukrainy w Polsce i najważniejszymi formalnościami. Posiadamy własną bazę potencjalnych pracowników – osób, które nie boją się wymagającej, solidnej, uczciwej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient (przedsiębiorca) mógł przyjąć w szeregi swojej firmy rzetelnego pracownika. Zaufaj nam – mamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników ze Wschodu. Proces rekrutacyjny przeprowadzany przez naszą firmę przebiega szybko i sprawnie – dbamy o każdy szczegół. Rekrutujemy pracowników z bardzo różnymi kwalifikacjami: u nas znajdziesz odpowiednie osoby do pracy w branży przemysłowej, spożywczej, administracyjno – biurowej, specjalistów na wyższe stanowiska.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • mamy bogate doświadczenie w branży HR,
  • prowadzimy nasze działania rekrutacyjne zgodnie z obecnymi standardami i nowoczesnymi rozwiązaniami,
  • posiadamy dużą kadrę specjalistów – nasze rekrutacje są skuteczne i szybkie,
  • oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od pomocy w formalnościach związanych z zatrudnieniem pracownika, aż po działania wdrożeniowe w nowej firmie,
  • dysponujemy bogatą bazę potencjalnych kandydatów na różne stanowiska,
  • mamy w swoim zespole osoby swobodnie poruszające się po wielu branżach, dzięki temu możemy skutecznie analizować dostępne kandydatury i proponować najodpowiedniejsze osoby.

Niezbędna wiedza poparta doświadczeniem sprawia, że mogliśmy pomóc już wielu przedsiębiorcom w rekrutacji odpowiednich pracowników z Ukrainy w Poznaniu. Cały czas poszerzmy zakres naszych działań – mamy też dobrą strukturę organizacyjną w naszej firmie – każdy jest odpowiedzialny za konkretne działanie w procesie rekrutacji idealnego pracownika.

Pracownicy z Ukrainy – szereg korzyści dla pracodawcy

Coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Takie rozwiązanie ma wiele pozytywnych stron:

  • firma zyskuje lojalnego, dobrego pracownika
  • koszty związane z prowadzeniem firmy są dużo niższe,
  • więcej rąk do pracy = efektywniejsza realizacja poszczególnych projektów.

Chcesz zatrudnić pracownika z Ukrainy? Nie wiesz jak się za to zabrać? Skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Sprawdź ofertę Audit - z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam - pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl