Agencja pracy Zielona góra

Agencja pracy w Zielonej Górze - znajdziemy dla Ciebie pracę marzeń

Szukasz zatrudnienia związanego z Twoim wykształceniem? Nie możesz trafić na dobre oferty? Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie pomożemy w znalezieniu idealnego stanowiska. Z nami oszczędzisz czas i nerwy - bierzemy pod uwagę kwalifikacje klienta, jego wykształcenie, pasje, oczekiwania, a także charakterystykę dzisiejszego rynku pracy. Wyszukujemy oferty pracy, które mogą zainteresować naszych klientów, często też pośredniczymy w kontakcie z firmą.

Agencja pracy - pomoc dla kandydata

Nasza agencja pracy z siedzibą w Zielonej Górze pomaga kandydatom w znalezieniu pracy. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu z zainteresowanym przedstawiamy najodpowiedniejsze oferty pracy uwzględniające doświadczenie zawodowe i oczekiwania kandydata. Posiadamy bogatą bazę ofert pracy - zarówno dla pracowników fizycznych, jak i umysłowych. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie. Udzielamy niezbędnych informacji dotyczących kondycji obecnego rynku pracy, oferujemy szereg szkoleń i kursów podwyższających kwalifikacje, pomagamy w ustaleniu indywidualnej ścieżki kariery. Wspieramy w znalezieniu stałej pracy i pracy tymczasowej.

Wsparcie dla pracodawców - rekrutacja jeszcze nigdy nie była tak prosta

Swoje działania kierujemy również dla pracodawców - nie tylko z Zielonej Góry. W naszej agencji pracy uzyskasz profesjonalne wsparcie w poszukiwaniu odpowiedniego pracownika. Posiadamy bogate bazy danych potencjalnych kandydatów. Prowadzimy między innymi:

  • rekrutacje stałe - po konsultacji z klientem ustalamy dokładny profil idealnego kandydata, przekażemy ofertę osobom, które najlepiej odpowiadają wymaganiom pracodawcy, wdrażamy w życie tzw. “direct search”. Na życzenie klienta przeprowadzamy wstępną rekrutację, analizujemy aplikacje kandydatów i weryfikujemy ich kompetencje, przedstawiamy pracodawcy dokładne raporty z dostępnością danych kandydatów oraz ich wymaganiami finansowymi.
  • rekrutacje pracowników tymczasowych - kompletujemy wyłącznie wykwalifikowany personel, pomagamy w optymalizacji i obniżeniu kosztów zatrudnienia, weryfikujemy poszczególne kandydatury.
  • rekrutacja cudzoziemców - znajdujemy odpowiednich kandydatów i pomagamy we wszystkich sprawach formalnych związanych z ich zatrudnieniem.

Agencja pracy Zielona góra

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam - pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy.

OSOBY DO KONTAKTU:

Marta Śnieguła
Klaudia Dolata
Dyrektor oddziału/headhunter
tel.: +48 509 251 004
e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl

Marta Śnieguła
Emilia Kamińska
Kierownik działu rekrutacji
tel.: +48 508 913 479
e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl