PRACOWNICY Z UKRAINY

Pracownicy z Ukrainy – rozwiązanie dla wielu pracodawców

Pracownicy z Ukrainy
Czy Twoja firma zmaga się z problemem braku pracowników? Jest to coraz powszechniejszy problem wśród przedsiębiorców. Dlatego wielu z nich ucieka się do rozwiązania, jakim jest zatrudnianie pracowników z Ukrainy. Zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie pozyskać pracowników zza granicy? Skorzystaj z usług firmy Audit – gwarantujemy legalne zatrudnienie pracowników szybko i skutecznie.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Zastanawiasz się czy zatrudnienie pracownika z Ukrainy to dobre rozwiązanie? Na pewno jest to opłacalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mogą znaleźć pracowników na terenie naszego kraju. Zatrudniając osobę z Ukrainy, która podejmie u nas pracę:

  • zyskamy dobrego pracownika, który zatrudniony będzie legalnie,
  • zmniejszymy koszty prowadzenia działalności,
  • zwiększymy efektywność pracy, dzięki wykorzystaniu większej liczby pracowników.

Zatrudniając obcokrajowca musimy pamiętać o tym, aby zapewnić im odpowiednie warunki nie tylko podczas pracy, ale również i podczas pobytu. Każdy pracodawca musi liczyć się z tym, że możliwa jest kontrola z Urzędu, dlatego nasza firma zapewni Ci odpowiednią opiekę, dzięki której nie będziesz musiał obawiać się jakichkolwiek niezgodności i wynikających z tego konsekwencji.

Zaufaj naszym specjalistom – sukces gwarantowany

Nasza firma oferuje Tobie bogaty wachlarz usług. Przedstawimy Tobie najlepszą ofertę, dzięki której legalnie pozyskasz pracowników z Ukrainy. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewien, że poprowadzimy proces pozyskania pracownika od samego początku, aż do zatrudnienia pracownika. Działania, których się podejmujemy kończą się sukcesem.

Audit – fachowe doradztwo ekspertów

Z nami obie strony (pracodawca i pracownik) mogą rozpocząć owocną, satysfakcjonującą współpracę. Zaufaj nam – pomożemy Tobie swobodnie poruszać się po rynku pracy. Agencja pracy Zielona Góra jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Działamy na rynku nieustannie od dłuższego czasu, w związku z czym posiadamy ogromne doświadczenie oraz wachlarz przydatnych umiejętności. W każdej sprawie działamy w pełni kompleksowo, jesteśmy rzetelni i sumienni. Korzystając z naszych usług masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług na najwyższym poziomie. 
 
Agencja Pracy Zielona Góra to sprawdzone miejsce, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca otrzymają od nas wiele cennych i sprawdzonych porad oraz wskazówek. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom i ich pracownikom, dla których ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji i konkurencyjności. Z nami znajdziesz wiele możliwości.
 
Agencja Pracy Zielona Góra – rozwiń swoją karierę zawodową razem z nami! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Klaudia Dolata
Dyrektor Oddziału
Zielona Góra

Emilia Kamińska
Dyrektor ds. Rekrutacji

Iwona Żurek
Konsultant ds. Rekrutacji

Justyna Warkoczewska
Konsultant ds. rekrutacji

Klaudia Antosik
Konsultant ds. rekrutacji

Magdalena Kondracka
Konsultant ds. Rekrutacji

Nela Strzyżewska
Koordynator oddziału Poznań

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 735 17 17
tel.: +48 95 735 97 13
fax: +48 95 711 72 17
e-mail: audit@audit.com.pl

 

Zielona Góra
Biuro Nowa Sól
Park Technologiczny Interior
ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
tel.: +48 68 411 44 15
e-mail: nowasol@audit.com.pl

Poznań
ul. Żydowska 33/4
61-761 Poznań
tel.: +48 61 622 71 50
e-mail: poznan@audit.com.pl

bbranding 2020